Cottonboxa Bahar Geldi

Pazartesi, Mayıs 08, 2017 Leyla Kılıç 0Yorumlar

Cottonbox’la Tazelenme Zamanı

 Sağlıklı üretimi ve özgün tasarımlarıyla ev tekstilinde moda algısını güçlendiren Cottonbox, 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nu“Cottonbox’aBaharGeldi” mottosuyla basına tanıttı. Cottonbox Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Turgut’un ev sahipliğinde; ev tekstilinde son trendler, koleksiyon içeriği ve marka hedefleri katılımcılar ile paylaşıldı.Davetliler, Riva’da piknik konseptiyle hazırlanan lansmandayeşillikler içinde koleksiyonunu inceleyerek, keyifli bir gün geçirdi.


Baharla birlikte doğanın tazelenişinden ve uyanışından ilham alan Cottonbox, rengarenk ve capcanlı desenlerden oluşan bir koleksiyona imza atıyor.Yeni mevsimin ruhunu yansıtan 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nda,Maritime grubu ile yazın kokusunu ve 3D baskılı Yaşayan Dünya serisi ile dünyanın en güzel manzaralarını odalara taşıyor… Ilık yaz gecelerine eşlik eden pikeler, gençlerin dinamizmini yansıtan genç takımları, miniklerin düşlerini süsleyen bebek takımları, dantelli, güpürlü ve fistolu özenle işlenmiş çeyiz setleri, anti bakteriyel bambuhavlu takımları ve banyo grupları kullanıcılarla buluşmayı bekliyor. Sağlıklı üretim önceliğiyle tüm ürün gruplarında sadece pamuk ipliği kullanan Cottonbox,% 100 pamuk bitkisini, tarladan üretime, dikimden baskı boyaya kadar tamamen sağlıklı süreçlerden geçirerek, kullanıcılarıyla buluşturuyor.


Yazın vazgeçilmezi Marin desenler…Yaz dekorasyonun vazgeçilmezi ve sıklıkla tercih edilen konseptimarin, Cottonbox’ın yeni koleksiyonunda da yerini alıyor. Çapa, halat, gemi ve fener figürleriyle öne çıkan “Marintime” grubu, lacivert, kırmızı ve beyaz renklerin hakimiyetinde yaz ruhunu odalara taşıyor. Pamuksu yüzeyi ile terlemenin önüne geçen marin gruplar, sıcak yaz geçelerinde rahat bir uyku için ideal.Dünya tasarımları yatağınızda…


Dünyada değişen trendlerive ev tekstilinde moda algısını takip ederek, tasarımlarına yansıtan Cottonbox, özgün koleksiyonlara imza atıyor. Yılın pantone rengi olarak belirlenen yeşil, koleksiyonda “Yaşayan Dünya” serisi ile hayat buluyor. Yeşilin her tonu, kocaman yapraklar, çiçekler, dikenli bitkiler ve tropik görüntüler 3D baskı ile yataklara yansıtıyor. Gerçekçi desenleriyle öne çıkan seri, yaz sıcağında bir yağmur ormanında uyuyormuş hissi veriyor. İnci ve dantel şıklığında çeyiz setleri…Bir tekstil klasiği olan ve modası hiçbir dönem geçmeyen dantel, 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nun öne çıkan tasarımlarından. Doğal ve yerel dokuları seven, sadelikten yana olan kullanıcılara özel üretilen el işlemesi danteller, saten kumaşın şıklığında birleşiyor. Gülnihal, Safiye, Handan, Sultan ve Kösem gibi Osmanlı sultanlarıyla adlandırılan seri, saray şıklığında uykulara davet ediyor. Evlilik hazırlığı yapan gelin adaylarının özenle seçtiği parçalar arasında yerini alan Cottonbox, çeyiz setlerini el emeği ile hazırlıyor. Dantel, güpür ve fisto işlemeli takımlar inci taneleri ile adeta bir gelin gibi süsleniyor.


Beyaz, krem, pudra ve ekru gibi soft renklerin kullanıldığı setler, zarifliğiyle göz dolduruyor.Sağlıkla büyüyen mutlu çocuklar…Sağlıkla büyüyen mutlu minikleriçin hayal eden ve tasarlayan Cottonbox’ın, 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nda yer alan bebek grupları renkli ve neşeli desenleriyle öne çıkıyor. Kaliteli üretim anlayışını bebekler için eğlenceli tasarım çizgisiyle birleştiren marka, çocukların ruhsal ve fiziksel gelişimi için uyku kalitesinin önemine dikkat çekiyor. Bebeklerin hassas ciltlerine özel üretilen ve tüm alerji testlerini geçen ürünlerde, yüzde yüz pamuk ipliği kullanılıyor. 


“cottonbox.com.tr” üzerinden keyifli alışveriş…Yüzde yüz pamuk ipliğinden üretilen ürünleri ile yatak odalarının vazgeçilmez markası Cottonbox, yenilikçi ve dinamik çizgisiyle kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.Tüketicilerinin önerilerini değerlendiren ve taleplerine cevap veren Cottonbox, kullanıcılarına daha yakın olabilmek adına online satış stratejisini yeniledi. “cottonbox.com.tr” adresi üzerinden koleksiyonlarını satışa Miniklerin fiziksel gelişimi kadar duygusal gelişimlerini de düşünen Cottonbox, bebeklerin hayal dünyalarını zenginleştiren, eğitici figürleri ile ruhsal gelişimlerine katkı sağlıyor.ElephantMint, Dino Mavi, Tavşan Kardeş, Uçan Dostlar ve Safari Oranj gibi takımlarda, çocuklar hayvanlarla, bitkilerle, rakamlarla ve nesnelerle tanışıyor. Cottonbox, kaliteli üretiminin yanı sıra bebek gruplarındaki şık ve yenilikçi tasarımlarıyla da ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Nakış işlemeli “LuxBaby” setlerinde miniklere hitap eden desenler, özel olarak elde işleniyor. 

Cottonbox

Çocuk Nevresimleri

Bornoz TakımlarıNevresim Takımları/cottonbox.com.tr adresinden Koloksiyonun tamamını görebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin.

0 yorum: