Çocuklarınızın Sağlıklı Gelişimine Tam Destek Çocuk Devam Sütü’nde!

Pazartesi, Nisan 17, 2017 Leyla Kılıç 6Yorumlar

Neden Çocuk Devam Sütü?
Çocuklar, büyüme ve gelişimlerinin büyük bölümünü 1-4 yaşları arasında tamamlarlar. Yiyeceği yemekler konusunda çok seçici olabileceği bu yaşlarda çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel gelişimi için zengin ve doğal içerikli gıdalarla beslenmesi gerekir. Güçlü bir bağışıklık sistemi de bu fiziksel ve zihinsel gelişimi taşıyan vücudu mikroplara karşı koruyarak, büyümede çok önemli bir görev üstlenmektedir.

Neden Pınar Çocuk Devam Sütü?
Çocuklar, fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra bağışıklık sistemlerini güçlendirecek besin ihtiyaçlarının önemli bir kısmını sütten alabilir. Çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişiminin ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi için ona süt içirebilirsiniz.
1 yaşından büyük çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel sağlıklı gelişimini ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini desteklemek için, saf süte prebiyotik lifler, vitamin ve mineraller ilave edilerek geliştirilen Pınar Çocuk Devam Sütünü güvenle içirebilirsiniz. Pınar Çocuk Devam Sütleri B12, Çinko ve Kalsiyum kaynağıdır.
Altı aydan büyük bebeklerinize ise onların 6-12 aylık dönemlerinde ihtiyaçları olan vitaminlerive mineralleri karşılayacak şekilde geliştirilmiş Pınar İlk Adım Devam Sütü’nü verebilirsiniz.


Bir boomads advertorial içeriğidir.

Bunları da beğenebilirsin.

6 yorum:

 1. Çocuklarima bu sütü kullaniyorum cok memnunum herkese siddetle oneriyorum. Zaten burda faydalari acikca belirtilmis. Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizde severek kullanıyoruz çocuğumuza sevgiler.

   Sil
 2. Hepimizin vazgeçilmez markası Pınar yine güvenle kullanacagımız bir ürün ile bizlerle...

  YanıtlaSil
 3. Bu çok iyi ya keşke ben çocuklarımı büyütürkende olsaydi bana ve çocuklarıma iyi olurdu...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bizde severek çocuğumuza kullanıyoruz sevgiler.

   Sil